Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Kasım 2022
Tiktok Hesap Yönetimi
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » Facebook Takipçilerim Neden Düşüyor?

Facebook Takipçilerim Neden Düşüyor?

REKLAM ALANI
Facebook Takipçilerim Neden Düşüyor?

Facebook takipçilerim neden düşüyor, Facebook Facebook kitleniz azalıyorsa, muhtemelen merak ediyorsunuzdur: Facebook takipçilerim neden düşüyor? Bunun birkaç olası nedeni vardır. Bunlardan bazıları kullanıcı hataları, diğerleri ise aksaklıklardır. Hayranlarınızın neden kaybolduğunu öğrenmek için okumaya devam edin. Aşağıda, takipçilerinizin kaybolmasının en yaygın nedenlerinden bazıları listelenmiştir. Eğer büyüyen izleyici ile uydurarak zor bir zaman sahip oldum, bu ipuçları bir kaç uygulama düşünebilirsiniz.

İnsanların markaları takip etmemesinin ilk nedeni aşırı tanıtım içeriğidir. Ürününüz veya hizmetinizle ilgili her şeyi yayınlarsanız, zaman çizelgesinde hızla başarısız olur. Sonuç olarak, Facebook sayfanızın en düşük katılım oranlarına, en az sayıda takipçiye ve en az sayıda beğeni ve yoruma sahip olduğunu göreceksiniz. Peki, bu sorunu nasıl önleyebilirsin? İşletmenizi Facebook’ta fazla tanıtmadığınızdan emin olun.

Facebook takipçilerinizin düşmesinin bir başka nedeni de çok fazla reklam yayınlamanızdır. İnsanların markaları takip etmemesinin en büyük nedenlerinden biri, ürünlerini veya hizmetlerini sürekli olarak tanıtmalarıdır. En son fırsatları hakkında yayın yapan markaları takip etmeyecekler ve görmek istedikleri şey bu değil. Aslında, tam tersi doğrudur ve bu markalar muhtemelen en düşük katılım oranlarına sahip olacaktır. Katılımınızı ve takipçi sayınızı artırmanın tek yolu, kendinizi aşırı tanıtmayı bırakmaktır.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz