Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Kasım 2022
Tiktok Hesap Yönetimi
REKLAM ALANI
Anasayfa » Sosyal Medya » Facebook Takipçileri APİ’sı

Facebook Takipçileri APİ’sı

REKLAM ALANI
Facebook Takipçileri APİ’sı

Facebook’un Followers API’sini kullanmak, bir beta sürümünün son sürümüyle artık her zamankinden daha kolay. API, en az on bin takipçisi olan hesaplar ve bin ila yüz bin takipçisi olan hesaplar için kullanılabilir. Kalan hesapları mevcut Q3 yapılacaktır. Önceden, API yalnızca sınırlı bir geliştirici ve marka grubu için mevcuttu, ancak artık herhangi bir marka büyümesini ve katılımını izlemek için kullanabilir. Bu, platform ve ona güvenen işletmeler için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.

Facebook Takipçileri APİ’sı

API, İnstagram İşinden ve toplam yeni takipçi sayısından veri almak için kullanılabilir. Bu veriler yalnızca işletmeler için kullanılabilir; kişisel profiller ve Facebook Sayfaları bu verileri kullanamaz. API gezgini’ni kullanarak bu verileri JavaScript veya PHP kodu kullanarak isteyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Marketplace’e göz atın. Apı’den emin değilseniz, her zaman ücretsiz bir sürümünü deneyebilirsiniz. Sadece sorumlu bir şekilde kullandığınızdan emin olun.

Grafik API’si ücretsiz olsa da İnstagram büyüme hizmeti için aylık abonelik ödemeniz gerekir. Ücretli sürüm aylık 15 ABD Doları veya aylık 30 ABD dolarıdır. Hizmetin özel bir müşteri destek ekibi vardır. Ancak, takipçilerinizi takip etmenize yardımcı olan genişletilmiş bir hizmet için ekstra para ödemeye değer. Son olarak, Graph API, Facebook üzerinde “Taraftar” ya da “Seviyor” veri içermez. Bunun nedeni, API’nin bir Facebook Sayfasının takipçileri hakkında bilgi vermemesidir.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz